📕 DARMOWE LEKCJE

Product Management Academy FREE

Zapisz się na listę, by otrzymać 5 pełnych lekcji wideo o product managemencie z programu Product Management Academy.

Dołącz do 1 198+ zapisanych na lekcje produktowych praktyków m.in. z takich organizacji jak Allegro, Pracuj.pl, Traffit, Orange...

LEKCJA 1️⃣ | Adopcja i zaangażowanie – ocena funkcji produktu

W tej lekcji dowiesz się, w jaki sposób podejść do analizy i oceny funkcji produktu. Do oceny funkcji wykorzystamy 3 kluczowe metryki produktowe – adopcję, zaangażowanie i satysfakcję użytkowników.

LEKCJA 2️⃣ | 4 typy niepewności produktowych

W tym materiale poznasz koncepcję czterech typów niepewności produktowych, które będziesz systematycznie weryfkować w procesie product discovery. Dowiesz się, jak wpływają one na proces tworzenia produktu oraz poznasz najpopularniejsze sposoby radzenia sobie z tymi niepewnościami.

LEKCJA 3️⃣ | Backlog refinement

Backlog refinement to proces ciągłego doskonalenia backlogu naszego produktu. To jeden z najistotniejszych elementów pracy z zespołem developerskim z punktu widzenia product ownera / product managera. W tej lekcji znajdziesz najważniejsze informacje i wskazówki dotyczące realizacji backlog refinmentu w swoim zespole.

LEKCJA 4️⃣ | Jak ułożyć współpracę z interesariuszami?

W tym materiale Martyna Knitter, doświadczony product manager, dzieli się technikami i narzędziami, z których korzysta, aby pracować efektywnie z interesariuszami, budować ich zaangażowanie oraz zaufanie do realizowanych inicjatyw.

LEKCJA 5️⃣ | Synchronizacja pracy zespołów produktowych poprzez OKRs

W tym materiale poznasz praktyczne wykorzystanie segmentów i kohort. Dowiesz się, jak pracować w Mixpanelu z dwoma kluczowymi metrykami produktowymi - adopcją i zaangażowaniem.

BONUS 🎁

Bonus otrzymasz w ostatniej wiadomości!

Czym jest program Product Management Academy 🛠️?

Product Management Academy to 7-tygodniowy intensywny program warsztatów product managementu, prowadzony przez doświadczonych praktyków zarządzania produktami.

Program skupia się na praktycznym uporządkowaniu wiedzy dla product managerów. Naucz się i wdróż do swojej pracy najważniejsze narzędzia, koncepcje i frameworki, których doświadczeni product managerowie używają przy rozwoju produktów i usług cyfrowych.

Zapisując się na darmowe lekcje, dostaniesz od nas informacje, gdy ruszy kolejna edycja programu.